Kishte kaluar shumë kohë pa i parë bashkë, këngëtaren Adele dhe të dashurin e saj, Simon Konecki.

Çifti ka bërë një dalje të rrallë së bashku në Malibu, ka kanë shkuar për të darkuar në një restorant sushi.

Dyshes në këtë darkë jashtë i është bashkuar dhe këngëtari Robbie Williams dhe partnerja e tij, Ayda Field.

31154B6700000578-3441994-image-a-79_1455186213942

Adela dhe Simon kanë qenë të veshur sportiv, ndërsa i dashuri i këngëtares është forgrafuar duke ngarë vetë makinë e tyre, një fuoristadë të tipit Porche. Ndërsa Robbie Williams dhe e dashura e tij kanë udhëtuar si pasagjerë të një makinë luksoze Rolls-Royce.

Adele gjendet në Los Angelos në SHBA, për një koncert që i paraprin dhe daljes së saj në çmimet “Grammy” ditën e hënë dhe duket sikur miqtë kanë shfytëzuar këtë kohë për të darkuar dhe për t’u kënaqur nën shoqërinë e njëri-tjetrit, përpara se Adele të nis turneun e saj botëror, i cili do të zgjasë nga Shkurti në Nëntor 2016./tvklan.al