( FOTO: Arkiv)/

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim, ka shkuar sot në mesditë në Kryeministri.

Media raporton se ambasadorja Yuri Kim po zhvillon një takim me kryeministrin Edi Rama.

Ky takim vjen në një kohë kur klima politike është bërë më e nxehtë për shkak të përplasjes së palëve mbi Reformën Zgjedhore dhe nimës për ndryshimet kushtetuese.

VERITAS.COM.AL