Kryetrapi ua di vilat këtyre
  Nga: Agim Xhafka/ Sot i ashtuquajturi kryeministër, pjellë në maternitetin e drogës, iu hakërrye gazetarëve, që me një mikrofon në dorë r...
Rama krijoi Tahirin apo e kundërta? Si satrapitë e Orientit
Nga: Spartak Ngjela/ Fb Çështja Tahiri tregoi se rreziku i të ardhmes së Shqipërisë është Rama dhe jo Tahiri, dhe se, shkaku i degradimit të qe...
Kosovë: Si u ngrit ‘nga hiri’ Partia e Rugovës dhe si ra Vetëvendosja?!
Intervistoi Donika Krasniqi/ Express Lidhja Demokratike e Kosovës ka arritur një rezultat spektakular të zgjedhjeve, derisa rënia e Vetëvendosjes n...
Dritan Zagani për zonjën B.A., që fundosi Tahirin: “Grua e arsimuar, nënë e tre fëmijëve!”
Ish-oficeri i policisë që ndodhet në azil politik, Dritan Zagani ka folur në lidhje me dëshmitaren e mbrojtur të drejtësisë, oficeren, për të cilë...
Opozita ka një shans të artë: Të gjithë pa imunitet!
Nga: Astrit Patozi/ Fb Edi Rama e ka marrë të plotë faturën për çështjen “Tahiri”. Ajo është politike, ashtu siç në fakt duhet të ishte dhe nuk e k...
Zagani në ‘Meridianews’: “Tahiri është një hallkë, zinxhiri është pas tij”.
Dritan Zagani, në një intervistë për median italiane “Meridianews”, ka folur për “çështjen Tahiri” dhe për vendimin që sipas tij, do të dalë nga P...
DOSIER/ Moisi Habilaj ishte i dënuar për drogë, Tahiri thotë se ‘ishte i panjohur’ kur i shiti makinën
Ish ministri, tani nën akuzë, Saimir Tahiri ka deklaruar se i shiti makinën Moisi Habilaj, një kushëriri të tij, i cili në atë kohë ishte i panjoh...
TINA
  Mu kujtua sot Tina.Tina e bukur si zanë. Tina syshkruar. Tina e sjellshme pa kufi.... Mu kujtua ky personazh teksa lexoja dëshmitë e o...
DO OPOZITA TË ‘SHPËTOJË VENDIN’?… DORËZO MANDATET
Frrok Çupi/ Pozitën e maxhorancës e marrim vesh nesër, pasnesër, ose së shumti të mërkurën. Megjithatë tashmë qëndrimi i saj është vulosur: Partia So...
PO SIKUR TË ISHIM NË XHUNGËL!?…
Frrok Çupi/ Nuk po them për xhunglën e pyjeve tropikale. Po flas për xhunglën njerëzore ku nuk hyn as dielli, ku nuk hyn e del njeri i huaj, ku njerë...
Faqja 136 prej 239« E para...102030...134135136137138...150160170...E fundit »