Arketipi i Tahirit: Një dorë në Fushë- Krujë, një dorë te Habilaj.
  Nga Laert Skiro/ Nëse kërkohet ‘kriminlei’ Saimir Tahiraj, dhe ky është zhdukur, atëherë bëhet një arketip. Nëse nuk do të ishte mbrëm...
Çun risku
Nga Ylli Dylgjeri/ Sonte nuk do të bëj humor! Më ndjeni miq. Dëgjova me vëmendje zotinSaimir Tahiri në Opinion. E dëgjova dhe ndjeva dhimbje...
Saimir Tahiri kërcënon Ilir Metën një ditë “para burgut”
Ish Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri gjatë emisionit "Opinion" të të Enjtes në Klan ka kërcënuar se 'një ditë do të dalë e vërteta", duke lënë ...
Pseudonimet e grupit ‘Habilaj’: Nga “Daja” te “Varri”. Po ‘Varri’ pse vallë?
E dini cilët ishin pseudonimet e grupit mafioz të trafikut të drogës 'Balilaj'? Ata ishin shumë njerëz, por edhe shumë pseudonime. Të bën përshtyp...
Përgjimi: Saimiri, 5 milionë euro në një muaj.
Nga regjistrimet telefonike mes anëtarëve të bandës së trafikut të drogës, Policia italiane ka kapur pjesë bisedash ku del se ish- ministri i Bren...
Përgjimi: Florian Habilajt bisedon me ‘shefin e madh’ në Tiranë.
(Marrë nga dosjet e Policisë Italiane) Përgjime të shumta janë bërë nga policia italiane në lidhje me hetimin e ‘Grupit Habilaj’, kushërinj të ish-...
THIRRJE PËR MILITANTIN
Frrok Çupi/ Që në mëngjes u zgjova me lajmin se dy militantë të pavarësisë së Katalonjës i burgosën. Prita gjithë ditën kur do të reagonte bota- po...
Koment: Irani shqetëson Evropën
Franca, Gjermania dhe Mbretëria e Bashkuar kanë dalë me një komunikatë të përbashkët pas apelit të Trump-it për ashpërsim të marrëveshjes ndërkombët...
NURIHAN KA MBETUR NË OPOZITË
Frrok Çupi/ Këta thonë se Shqipëria ‘do të shpëtojë’ pas tre ditësh, ditën kur disa perëndimorë ‘do të na sjellin letrat’. “Ja prisni edhe pak”- tha ...
Modelja amerikane Upton rrëshqet nga shkëmbi gjatë modelimit dhe bie në det/ FOTO
Kate Upton provoi të modelojë në një veprim të rrezikshëm, ndërsa rrëshqiti nga shkëmbi dhe ra në det gjatë fotografimeve të fundit. 25 vjeçarj...
Faqja 273 prej 374« E para...102030...271272273274275...280290300...E fundit »