“Krisje” e lumturise mes Nora Istrefi dhe Robert Berisha ?!
Mediat gjithmonë janë të vëmendshme ndaj çifteve më të njohur të showbiz-it, por kur bëhet fjalë për çiftin Berisha, interesi rritet akoma dhe më tepë...
Supermodelja shqiptare Emina Cunmulaj do të bëhet nëna e një…
Ajo është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila ka një karierrë të mirëfilltë dhe tepër të suksesshme në të gjithë botën. 31 vjeçarja ka pu...
Rikthimi i Harry Potter
Kush mendoi se seritë e Harry Potter-it mbaruan?! Qetësohuni, filmi do të vazhdojë! “Fantastic Beasts and Where to Find Them” është një libër që J...
Kalendari i aktiviteteve në Teatrin e Operas dhe Baletit
  Aktivitetet kulturore janë një mënyrë për t'u arratisur nga monotonia e jetës së përditshme, nga stresi i punës dhe gjithçka tjetër që na mb...
Faqja 68 prej 68« E para...102030...6465666768