Prej disa vite, Bleona Qerreti jeton në Shtetet e Bashkuara, aty po ndërton karrierën e saj. Bleona ka punuar disa projekte në gjuhën angleze dhe vazhdimisht është e angazhuar në këtë drejtim, shkruan lajmi.net.

Por, së fundi ajo i ka hyrë edhe kinematografisë, duke aktruar në filmin me titull “211”, i cili tashmë është publikuar në të gjitha platformat.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë artistja përmes rrjeteve sociale, dhe me këtë rast falënderoi bashkëpunëtorët. Bleona shfrytëzoi rastin ta shkëpusë një skenë nga ky film, ku shihet edhe ajo, ku aktron edhe Nicolas Cage.

Veritas.com.al/

Me ane te nje postimi ne instagram kengetarja Bleona Qerreti, ka lajmeruar qe xhirimet e filmit ‘211’ ku ajo luan rolin…

Publiée par Femrat.al sur lundi 11 juin 2018