Monika Kryemadhi, kryetare e LSI, foli pak fjalë si reagim për nismën e Bashkës së PD për djegien e mandateve, por nuk tha as po, as jo’

Ajo përsëriti çfarë ka thënë deri tani:

Ka ardhur edhe reagimi i kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi, pas deklaratës së Lulzim Bashës së Partia Demokratike do të djegë mandatet e deputetëve.

‘Beteja kundër Ramës dhe bandave të krimit vazhdon.

Nuk ka parë gjë akoma’, thuhet në mesazhin e kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi pas deklaratës së Bashës.

Veritas.com.al/