Këngëtarja dhe sportisti kanë pozuar për një seri fotosh të shpejta, së bashku në eventin e Londrës të hënën në mbrëmje- shkruan ‘The Sun’.

Kur sapo ishte mbledhur qilimi i kuq, Rita doli dhe u bashkua me modelistët  Jourdan Dunn dhe  Irina Shayk, gjithashtu edhe me sportistët Lewis Hamilton dhe Conor për darkë.

Që në fillim pozuan për foto të shpejta së bashku para Rita dhe Conor, 29 vjeç, duke u mbajtur në krahë të njëri tjetrit për disa foto. Më vonë Rira i shpërndau fotot në mediat sociale me shënimin: “Date night @TheNotoriousMMA”.

Në një moment Rita nxori  telefonin e saj nga çanta dhe nisi të bëjë selfie me disa yje të arteve parciale.

Pas kësaj Rita u l;argua për tu bërë gati për performancën e saj të takimit, me një sfond të ndritur krokodil ngjyrë portokalli dhe me një xhaketë të zezë të stampuar me figura kafshësh.

Veritas.com.al/

 Rita and Conor happily posed for pictures inside the venue

 Rita looked sensational in a metallic dress on the red carpet

 The singer put her fab figure on display in the clinging gown

 The pair also posed for pictures with models Jourdan Dunn and Irina Shayk as well as Lewis Hamilton