Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa fotografi ku shihet një protestë e nisur nga nxënësit e gjimnazit “Aleksandër Moisiu” në Kavajë.

“Gjimnazistet guximtarë të Kavajas i vënë drynin gjimnazit Aleksandër Moisiu, bojkotojnë mësimin dhe protestojnë me moton: “Ne nuk nënshtrohemi Largohuni Ju!”, shkrua ish kryeministri teksa poston fotot nga protesta.

/Veritas.com.al/