39% e shqiptarëve e duan akoma si kryeministër Edi Ramën/ Ipsos-Tch
Top Channel në bashkëpunim me gjigantin botëror të sondazheve, kompaninë IPSOS, po publikon të dhënat e sondazhit të dytë për zgjedhjet e 25 Pri...
62% e shqiptarëve e konsiderojnë Edi Ramën lider të fortë/ Ipsos
Kompania për Marketing dhe Hulumtim të Opinionit Publik (IPSOS), një nga kompanitë lider të sondazheve në botë, sonte në emisionin “Open” paraqe...
Vendimi i EMA-s: AstraZeneca është një vaksinë e sigurt dhe efektive
  Agjencia Evropiane e Barnave doli në përfundim pasditen e sotme në mbledhjen që po zhvillohet, se Astrazenca është një vaksinë e sig...
Puna e Ramës për covid-in/ Sondazhi: 55 përqind e shqiptarëve e vlerësojnë mirë
55% e shqiptarëve e vlerësojnë pozitivisht punën e kryeministrit Edi Rama në çështjen e covidit sipas sondazhit të IPSOS në bashkëpunim me Top C...
Sondazhi i Top Channel dhe IPSOS/ 38% e shqiptarëve mendojnë se Shqipëria është në drejtim të duhur, njësoj si në shkurt
Kompania për Marketing dhe Hulumtim të Opinionit Publik (IPSOS), një nga kompanitë lider të sondazheve në botë, sonte në emisionin “Open” paraqe...
Rama nga Shkodra kritika Voltana Ademit: Na bllokoi për çdo gjë, u hasëm me një mur qorr dhe shurdh duke penguar investimet
Kryeministri Edi Rama teksa  ka prezantuar kandidatë për deputetë në qarkun e Shkodrës, nuk ka kursyer kritikat për kryetaren e Bashkisë së Shkodr...
Sondazhi i dytë i Ipsos për zgjedhjet/ Kush fiton? Të dhënat sonte në Open në Top Channel
Kompania për Marketing dhe Hulumtim të Opinionit Publik (IPSOS), një nga kompanitë lider të sondazheve në botë, paraqet sonte në orën 21:00 në emi...
Detaje tronditëse nga Fieri, 28-vjeçarja që u masakrua me thika ishte në muajin e dytë të shtatzënisë.
  Detaje tronditëse dalin në dritë nga vrasja e 28-vjeçares Irvana Hyka në Fier, e cila u qëllua 31 herë me thikë nga bashkëshorti i saj brend...
Demokrat Medinaj vret me thikë bashkëshorten në sy të fëmijëve, kjo është 28-vjeçarja nga Fieri
(FOTO: Viktima Irvana Hyka dhe shtëpia ku ndodhi vrasja) Kjo është Irvana Hyka, 28-vjeçarja e cila u vra brutalisht me thikë nga bashkëshorti i...
Sondazhi i katërt i Piepolit në Report Tv/ PS merr mandatin e 3-të, opozita së bashku nuk arrin shumicën! Rritet PD me aleatët, LSI përgjysmohet nga 2017
Report Tv dhe Instituti prestigjioz italian Piepoli, pasqyruan sot në mbrëmje rezultatet e sondazhit të katërt për zgjedhjet e 25 prillit. Nëse...
Faqja 10 prej 550« E para...89101112...203040...E fundit »