Mbërrijnë në Tiranë autobuzët e parë me muxhahedinë
  Kanë mbërritur autobusët e parë me muxhahedinë në Tiranë. Fotot që shikoni më poshtë tregojnë ardhjen e tyre. Ata kanë zbarkuar pas “Casa Italias...
Aksidentohet autobusi i linjës Burrel-Tiranë, shumë persona të plagosur
(Updated) Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Matit. Autobusi i linjës Burrel-Tiranë është aksidentuar dhe si pa...
Autobuzi del nga rruga në Burrel, dy të plagosur
  Tre kilometra larg qendres se qytetit te  Burrelit një autobus ka dalë nga rruga. Dy pasagjerë raportohen të plagosur nga aksidenti. ...
Bllokohen skafet dhe motorët e ujit pa leje në të gjithë Bregun
  Gjithsej 20 mjete lundrimi janë bllokuar që nga nisja e sezonit turistik nga Policia Kufitare, për mungesë dokumentacioni. Nga këto, ...
Brenda PD: Ruli kundër Bashës për qeverinë teknike
Deputet i PD, Genc Ruli është kundër një qeverie teknike, të kërkuar nga Lulzim Basha. Sipas tij, situata aktuale nuk është e tillë që të marrë zgjidh...
Aksident tragjik në Bulqizë, 3 të vdekur
Një aksident tragjik ka ndodhur në Bulqizë, duke i marrë jetën një personi e duke shkaktuar 3 persona të plagosur. Ngjarja mësohet se ka ndod...
Konflikt në traget; një kosovar kundër katër të kombësive fqinje
  Një konflikt në tragetin e linjës Ankona- Durrës ka përfunduar me plagë të rënda  dhe arrestime mes një shqiptari nga Kosova dhe katër t...
Avioni do shpërthejë, pasagjerët dalin nga porta e emergjencës/ VIDEO- FOTO
    Pamjet rrënqethëse të udhëtarëve që i shpëtuan shpërthimit të avionit në aeroportin e Dubait u publikuan në mediat angleze. ...
Ky është “Black arrow”, skafi që goditi për vdekje shtetasin rus në Himarë/ FOTO
( Updated ) Policia shpërndau foto të skafit me të cilin u godit për vdekje shtetasi rus që notonte në det, në Livadh. Mjeti lundrues është në pronësit të Fatmir Kuçit një 44 vjeçar nga Elbasani...
Arrestohet Fatmir Kuçi, goditi me skaf turistin rus që lahej në Himarë
  Kapet njeriu që goditi për vdekje me skaf një shtetas rus, që pushonte në Himarë. Ai është Fatmir Kuçi sipas policisë, një 44 vjeçar nga Elbasani. Sipas policisë arrestimi i tij u kry...
Faqja 551 prej 566« E para...102030...549550551552553...560...E fundit »