Në darkë: Meta kërkon dorëheqjen e Ramës; prishet darka!
Sipas “Koha Jonë”/ Një burim shumë i rezervuar kryeministror, pjesëtar i shërbimit darkor, tregon se darka e mbrëmshme mes Edi Ramës dhe Ilir M...
Nikki Haley, ambasadorja amerikane në OKB: Kosova meriton të jetë anëtare.
Ambasadorja e porsaemëruar amerikane në Kombet e Bashkuara, Nikki Haley ka thënë se Kosova e meriton të jetë anëtare e Kombeve të Bashkuara. Sh...
Berisha: Rama- një legen! Na i ka kthyer Lu e Vlahutin në Guvernatorë!
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta në drejtim të Kryeministrit Edi Rama dhe ambasadorëve të BE e SHBA në vendin tonë, konkreti...
Berisha: Sonte është darka e fundit e qeverisjes Rama-Meta
Ndërsa ka nisur një takim mes kryeministrit Rama dhe kryeparlamentarit Ilir Meta, ish-kryeministri Berisha thotë se kjo është darka e fundit e qev...
Bëni seks gjatë kohës së punës- sugjeron një këshilltar Suedez
  Suedezët mund të marrin një orë kohë pushim gjatë kohës së punës he të shkojnë në shtëpi e të bëjnë seks me partneret e tyre- sipas një ...
Gjermania do të rrisë ushtrinë e saj pasi Mike Pence e nxiti në Munih
Gjermania do të rrisë ushtrinë e saj ën afërsisht 200,000 trupa gjatë shtatë vjetëve të ardhshëm- tha ministri i Mbrojtjes të Martën, një ditë pas...
Hungaria bashkohet me Poloninë për të luftuar Brukselin
Një përpjekje pa precedent nga një trupë e pazgjedhur e Bashkimit Europian për të ndryshuar politikën kombëtare në Poloni, të supozuar si një hap ...
Lu dhe Vlahutin trokasin në zyrën e Presidentit. Pse?
  Frrok Çupi/ Sot pasdite, dy ambasadorët e aleatëve më të mëdhenj, SHBA dhe BE, kanë trokitur te Presidenti i Republikës, zoti Nishani. Pr...
Nesër gjimnazistët- te çadra e protestës. Drejtoria e “Asim Vokshit” i mbyll nxënësit me dry.
(FOTO: nxënësit e "Asim Vokshit" të mbyllur me dry nga Drejtoria e shkollës)/ Gjimnazistët nesër kanë vendosur të bojkotojnë mësimin në Tiranë ...
Bie në burg ish- drejtori i Burgjeve, Artur Zoto.
Ish-drejtori i Burgjeve, Artur Zoto është arrestuar pasditen e sotme nga policia. Arrestimi i tij është bërë pas një vendimi të dhënë nga Gjykata ...
Faqja 611 prej 770« E para...102030...609610611612613...620630640...E fundit »