Bloomberg përmend Edi Ramën si njeriun që pagoi 80 mijë dollarët për foton me Obamën
Media prestigjoze në botë publikuan lajmin se William Argeros u shpall fajtor si personi që kishte bërë të mundur financimin e 80 mijë dollarëve n...
Dy të armatosur marrin peng dhjetëra njerëz në një kishë në Francë. Vriten nga policia
Një pengmarrje ka ndodhur në Francë. Dy persona të armatosur kanë marrë peng një numër ende të papërcaktuar njerëzish. Siç shkruajnë mediat france...
Ndërron jetë autori i ngjarjes në Spitalin Amerikan
Ka ndërruar jetë Lefter Canaj, 55-vjeçari i cili një ditë më parë i vuri zjarrin një pacienti ne Spitalin Amerikan, ndërsa dy paciente vdiqën për shka...
80 mijë $ për foton e Ramës me Obamën, ja kush është i penduari i dytë i FBI-së në SHBA
Një qytetar amerikan nga Florida ka pranuar organizimin dhe transferimin e një kontributi prej  80.000 dollarësh nga një burim të huaj në një komi...
Kush i dha 80 mijë dollarët për foton me Obamën? Vendimi me daten 9 nentor, nje dite pas zgjedhjeve
Një burrë nga Tampa e Floridas pranoi se kishte ndihmuar në fshehjen e një donacioni gjatë fushatës elektorale të presidentit Obama të vitit 2012....
Aksidenty automobilistik ne Milot, 2 viktima
  Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në rrugën kombëtare Lezhë-Tiranë. Ne aksident kanë humbur jetën...
Dy të vdekur e 25 të plagosur në spitalin Amerikan, sherri nisi për konfliktin e vjetër për një pronë
  Lefter Cani, pacienti i dializës që mesditën e djeshme shkaktoi dy të vdekur në ambientet e spitalit Amerikan, është vënë në pranga për ...
Versioni i saktë/ Çfarë ndodhi në repartin e hemodializës ku një pacient humbi jetën nga flakët
Policia ka dhënë versionin e saktë të ngjarjes së ndodhur paradite në një spital privat, ku një pacient humbi jetën. Ka qenë një pacient 57 -vjeçar, Lefter C, ai që ka hyrë në dhomën e një pacient...
Berisha: Rama i bëri gropën konsensusit por ra vetë brenda
  Ish kryeministri Sali Berisha në fjalën e tij në foltoren e parlamentit në këtë seancë të fundit plenare e ka cilësuar konsensusin e arr...
Aksidenti tragjik me 3 të vdekur në Gjirokastër, arrestohen 2 shoferët.
Dy persona janë vënë në pranga gjatë natës në lidhje me aksidentin tragjik të mesditës së djeshme në Gjirokastër, ku humbën jetën 3 persona, një grua dhe dy fëmijë. Albana Hasani, punonjëse e polic...
Faqja 561 prej 631« E para...102030...559560561562563...570580590...E fundit »