Aksidenty automobilistik ne Milot, 2 viktima
  Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në rrugën kombëtare Lezhë-Tiranë. Ne aksident kanë humbur jetën...
Dy të vdekur e 25 të plagosur në spitalin Amerikan, sherri nisi për konfliktin e vjetër për një pronë
  Lefter Cani, pacienti i dializës që mesditën e djeshme shkaktoi dy të vdekur në ambientet e spitalit Amerikan, është vënë në pranga për ...
Versioni i saktë/ Çfarë ndodhi në repartin e hemodializës ku një pacient humbi jetën nga flakët
Policia ka dhënë versionin e saktë të ngjarjes së ndodhur paradite në një spital privat, ku një pacient humbi jetën. Ka qenë një pacient 57 -vjeçar, Lefter C, ai që ka hyrë në dhomën e një pacient...
Berisha: Rama i bëri gropën konsensusit por ra vetë brenda
  Ish kryeministri Sali Berisha në fjalën e tij në foltoren e parlamentit në këtë seancë të fundit plenare e ka cilësuar konsensusin e arr...
Aksidenti tragjik me 3 të vdekur në Gjirokastër, arrestohen 2 shoferët.
Dy persona janë vënë në pranga gjatë natës në lidhje me aksidentin tragjik të mesditës së djeshme në Gjirokastër, ku humbën jetën 3 persona, një grua dhe dy fëmijë. Albana Hasani, punonjëse e polic...
Reforma në drejtësi, pas politikanëve edhe doganierët refuzojnë ditën e pushimit
Të gjithëve iu duk i çuditshëm Twitteri i Edi Ramës për ta shpallur ditë pushimi, të hënën, që kishte si arsyetim miratimin e reformës në drejtësi. Pa...
Në Durrës derdhen ende ujërat e zeza ne det/ FOTO
Nëse keni zgjedhur Durrësin për të kaluar pushimet, do të duhet t'i bëni mirë llogaritë. Situata që vjen nga zona e "Plepave" është shqetësuese. Ujërat e zeza vazhdojnë të derdhen në det, fare afër pl...
Një person i vë flakën pacientit të një spitali privat dhe vetes. Humb jetën
Një person humbi jetën në një spital privat, pasi i vuri flakën vetes. Fillimisht ai lyu me benzinë një pacient të spitalit dhe më pas edhe vetes. Shkaqet e këtij akti janë të paqarta. Por mësoh...
Fluks në Morinë, rreth 20 mijë kosovarë drejt bregdetit shqiptar
Fundjava rikthen fluksin në pikën kufitare të Morinës që lidh Shqipërinë me Kosovën. Qindra automjete nga Kosova i janë drejtuar bregdetit shqiptar p...
Denoncimi/ Kunati i ministrit Tahiri përplaset me policët, i ofendoi dhe tentoi t’i gjuante me shkop
Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar një ngjarje që ka ndodhur para katër netësh tek zona e ish doganës. Sipas mesazhit që Berishës i ka mbërritur, ...
Faqja 733 prej 802« E para...102030...731732733734735...740750760...E fundit »