…. Sikur të mos kishim RD?! Përfytyroni dot?.
Nga: Astrit Patozi/Fb Përfytyroni tani për një çast të mos i kishim televizionet private, turmën e gazetave, që më shumë ndiqen për pasqyrën e mëng...
Sarkazëm: Motra, qetësohuni!
Nga: Ylli Dylgjeri/ Në media dje shpërtheu një lajm. Lajmi ishte Live. Lajmi vinte nga një media. Media lajmëronte se një Avokat i Madh kishte shpë...
Rreth një milionë britanikë anulojnë çdo vit licencat për televizionin BBC.
Afërsisht një milion Britanikë kanë anuluar licencat e tyre për BBC TV gjatë katër viteve të kaluara, që nga viti 2013. Shifrat, të siguruar pë...
Xhejms Bejker- pro Ramiz Alisë.
Frrok Çupi/ U çmende ti!?... Në vitin 1991 kemi dëgjuar të kundërtën. James Baker- i pari Sekretar Shteti i SHBA mbërriti në Shqipëri më 21 qershor 1...
Nexhmija është gjallë.
Nga: Ylli Dylgjeri/ Siç kanë ardhur punët në kētë vend, inshallah!, është i pavertetë edhe lajmi i vdekjes së Enver Hoxhës! Veritas.com.al/...
Bledi i Ermonela Felaj, sms gjatë ‘Opinion’: “Ndërhy vetë, se Fevziu është pleh e legen, kurse Muçi kot!”
Që deputetët dhe drejtuesit e tjerë të PS-së që çohen nëpër studio televizive, komandohen si marioneta gjatë emisioneve, kjo nuk përbën më ndonjë ...
Kartolina e Dylgjerit për ‘prekuroren’.
Nga: Ylli Dylgjeri/ Kartolina e Vitit të Ri Zonja Arta, urime në detyrë! Tani, ther kë të duash e sa të duash. Mos harro gjelin për Lu-në dh...
NYT, Fox dhe AP: Protestuesit shqiptarë përplasen me Policinë, ‘ky është fillimi i kryengritjes popullore’, tha opozita
(FOTO nga Associated Press: Një demonstruese e opozitës reagon pas përplasjes me policinë gjatë protestës kundër zgjedhjes së prokurores së përgji...
TCH paralajmëron stuhi me dosjen ‘Tahiri’. Nesër 1800 faqe, edhe gati 5 herë më shumë.
Top Channel ishte i pari që publikoi dosjen e Katanias, 416 faqe të saj, ku përmendet emri i ish-ministrit Tahiri, shkruan vetë TCH, duke paralajm...
Larry King akuzohet për ngacmim seksual, ka mavijosur ish- gruan e Eddie Fisher.
Larry King, legjenda e Talk Shoë është akuzuar se ka ngacmuar seksualisht ish- gruan e këngëtarit Eddie Fisher. Sipas akuzës, aktin e ngacmimit dh...
Faqja 10 prej 38« E para...89101112...2030...E fundit »