Sonte luhet ndeshja e futbollit mes përfaqësueses kombëtare shqiptare dhe përfaqësueses së Italisë- katër hrë kampion e botës.

Fillimisht janë shfaqur në derën e staduimit ‘Loro Boriçi’ tifozët kuqe-zi. Pas tyre vijnë italianët e të tjerë.

Megjithëse duhen thuajse dy orë për të nisur ndshja, fotoreporteri i gazetës ‘Panorama Sport’ ka kapur disa foto ku duken radhë të kuqezzinjve në portën e stadiumit.

Veritas.com.al/

FOTO: F.Hazizllari

FOTO: F.Hazizllari

 

FOTO: F.Hazizllari

FOTO: F.Hazizllari