-Forcat e  Policisë sapo kanë mbërritur në Rrrugën ‘Nikolla Tupe’-

Një burrë rreth 50 vjet  është gjetur i pajetë pak më parë në kryeqytet, në rrugën “Nikolla Tupe”, në zonën e ish “Bllokut”. Dyshohet për një vrasje.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për të zbuluar nëse ngjarja ka qenë aksidentale apo vrasje.

Veritas.com.al/