Ngjarja ndodhi orët e fundit tw natws. 38 vjeçari Anasatas (Renata Shuke) u gjet i pajetë në banesën e tij- njofton policia. Ai jetonte i vetëm dhe në mungesë të plotë të pajisjeve për ngrohje në shtëpi.

Moti i ftohtë në vendin tonë kanë marrë jetën e pesë personave: Dy të pastrehë në Durrës e Sarandë, një punëtor në Lushnjë, një i vetmuar në Korçë dhe Anastasi në Pogradec

 

/Veritas.com.al/