Nga Monika Kryemadhi/

Dje, Kryeministri Rama tha se kritikat e deputetes së LSI Monika Kryemadhi për mbylljen e vendeve të punës nuk duhen marrë seriozisht pasi është kohë fushate.

Deputetja Kryemadhi sot i është kundërpërgjigjur Ramës me prova.

Ajo ka publikuar në Facebook foto të disa prej bizneseve të mbyllura në Tiranë.

“Po tani?! Këtë merreni SERIOZISHT!”, shkruan Kryemadhi në Facebook, e cila ka publikuar dhe fotot e mëposhtme.

FOTOT: