I tha “plehrë” dhe e goditi 10 minuta para mbledhjes së PD. “Basha nuk më ka telefonuar, vetëm Selami”.
Deputeti i PD, Bedri Hoxha, ka folur lidhur me incidentin e sotëm, kur ai u godit me grusht nga një person. “Ngjarja ndodhi 10 minuta para se t...
Goditet deputeti Demokrat Bedri Hoxha para takimit të Bashës me militantët.
Deputeti Demokrat, Bedri Hoxha, është goditur nga një person para takimit të Bashës me simpatizantët në Burrel, rreth mesditës së sotme. Incide...
Gara në PD/ Eduard Selami përballë Bashës: ‘Unë jam Republikan… ti ke studiuar me bursë të Soros!’
Një debat i ashpër është zhvilluar në takimin e Lulzim Bashës dhe Eduart Selamit me strukturat drejtuese të PD në Korçë. Selami dhe Basha janë pye...
Basha prapë e gjen humbjen te ‘vjedhja e votës’. “A bëjmë edhe një herë si në 1991?!, thotë Basha
Nga: Veritas.com.al/ Por tani kanë kaluar shumë vite dhe kohët kanë ndryshuar; nuk mund të kthehet më viti 1991. Qytetarët dhe vetë demokratët ...
Eduard Selami në Myzeqe: “Basha u refuzua nga shqiptarët! Le të kthejmë vlerat!”
Fushatën për postin e kryetarit të PD, kandidati Eduard Selami e vijoi në Patos, Mallkastër, Roskovec dhe Lushnje. Duke analizuar shkaqet e humbje...
Eduard Selami, kandidat për kryetar, sfidon Bashën: “Modeli i tij dështoi!”
Kandidati për kryetar i Partisë Demokratike, Eduard Selami, gjatë garës që po zhvillon, e ka përqendruar objektivin e tij në duke i ‘shkuar në dej...
Genc Ruli: Marrëveshja Rama-Basha, erotiko-politike
“Marrëveshja Rama-Basha, marrëveshje erotiko-politike. Qeveria teknike nuk rezultoi e tillë. Është bashkëqeverisje e pakuptimtë dhe këtë e treg...
Ishte njoftuar Lezha, por Basha kthen mendje dhe nis turin në Kavajë
Lulzim Basha, edhe pse kishte njoftuar se do të jetë në Lezhë për fillimin e fushatës zgjedhore në Parti, në të njëjtën orë është shfaqur në Kavaj...
Deputeti Patozi thotë se kur të hapet sipari i zgjedhjeve ‘unë jam në garë. Kjo është farsë’.
  Deputetit i PD-së, Astrit patozi i ftuar në studiot e ‘Abc neës’, ka deklaruar se ai vazhdon të jetë në garë për kreun e PD-së, ndërsa k...
Zgjedhjet në PD: Basha dhe Selami në fushatë së bashku; nesër në Lezhë
Dy kandidatët për kryetar të Partisë Demokratike, Eduart Selami dhe Lulzim Basha nisin nesër zyrtarisht fushatën. Qyteti i parë ku do të ndalojnë ...
Faqja 7 prej 9« E para...56789