Jozefina Topalli mesazh Bashës: Të protestojmë në Rinas, fajin e ka Rama
Ish kryetarja e Kuvendit dhe deputetja e PD-së, Jozefina Topalli i ka bërë thirrje Partisë Demokratike dhe qytetarëve të dalin të protestojnë në Rinas...
Partia e Mark Frrokut me kryetar të ri
Pas dorëheqjes së Mark Frrokut nga Partia Kristian Demokrate, Këshilli Kombëtar i kësaj partie zhvilloi sot mbledhjen, duke pranuar dorëheqjen e Frrok...
Rama shpërndan leje legalizimi në Kamëz, tallet me veriorët dhe sakatët
Kryeministri Rama ishte sot pasdite në Kamëz ku shpërndau disa leje legalizimi. Dhe siç e ka bërë zakon, aktivitete të tilla ai i shoqëron me batuta. ...
Ja plani i PS-së për të shmangur protestën e opozitës nesër.
Sikurse është paralajmëruar opozita do të zhvillojë nesër protestën e radhës përpara Kuvendit, ndërsa gjatë seancës plenare pritet miratimi i buxhetit...
Ja plani i PS-së për të shmangur protestën e opozitës nesër.
Sikundër është paralajmëruar opozita do të zhvillojë nesër protestën e radhës përpara Kuvendit, ndërsa gjatë seancës plenare pritet miratimi i buxhet...
Basha në Fier: Shqipëria rrezikohet nga një tjetër diktaturë
Kreu i opozitës, Lulzim Basha ishte sot në qytetin e Fierit ku mori pjesë në konventën e FRPD-së . Duke folur para të rinjve Basha tha se sot Shqipëri...
Mirela Ferracaku zëvendëson deputetin Mark Frroku
Deputeti Mark Frroku i ka bërë një letër kuvendit, ku deklaron se heq dorë nga mandati i tij si deputet i Pukës. Dorëheqja e Frrokut nga mandati është...
Mark Frroku heq dorë nga mandati i tij si deputet në Kuvend
Deputeti Mark Frroku i ka bërë një letër kuvendit, ku deklaron se heq dorë nga mandati i tij si deputet i Pukës.Dorëheqja e Frrokut nga mandati është ...
Kuvendi rrëzon PD, për heqjen e mandatit të Valentina Leskajt
Kuvendi ka rrëzuar me 72 vota kundër kërkesën e PD-së, për ti hequr mandatin deputetes së PS-së, Valentina Leskaj. Debati për mandatin e saj është bër...
Mandati i Valentina Leskajt, ja kush janë 3 deputetët që abstenuar. Njëri demokrat
Tre deputetë abstenuan kërkesën e Partisë Demokratike për ti hequr mandatin deputetes Valetina Leskaj. Me 72 vota kundër, 40 pro, Kuvendi e rrëzoi kër...
Faqja 371 prej 373« E para...102030...369370371372373