Pasi hodhi votën për zgjedhjen e kryetarit te Kuvendit, kryeministri Edi Rama u duk shume miqësor me disa prej deputeteve te opozitës.

Ai i ka dhënë dorën Flamur Nokës (deputet i PD) dhe me pas Lulzim Bashës. Ne foto Basha dhe Rama shihen qe i kane dhene njeri tjetrin doren e zemres.  Rama iu afrua te tavolina ku ishte ulur dhe i tha këto fjalë:

“Kryetar, mirë?”.

Veritas.com.al/