Etiketa: adele

Adele konfirmon ndarjen nga i shoqi, Simon Konecki
Kantautorja britanike Adele është ndarë nga bankieri i Investimeve Simon Konecki, bashkëshorti i saj prej dy vjetësh. "Adele dhe partneri i saj janë ndarë," tha publicisti i Adeles në një dekla...
Fakte që nuk i njihni rreth Adele Fëmijëria e saj Çelësi i suksesit të saj Pse ajo ka frikë nga fama
Familja e Adele   Pse është kaq e rëndësishme Adele për ne? Ndoshta jo vetëm sepse ajo klasifikon majat në çdo klasifikim të këngëve, so jepse ajo fiton çdo çmim, por sepse ajo këndon n...