Etiketa: aktor

5 MINUTAT E FUNDIT: Aktori Gerard Depardieu ‘akuzohet për përdhunim’’
Aktori Francez, Gerard Depardieu akuzohet për përdhunim dhe ngacmim seksual- sipas burimeve gjyqësore. Por ai ka mohuar akuzat. Ai është një nga aktorët me karakter më profilitik në historinë e...
Jim Carrey pastrohet nga vdekja e së dashurës Cathriona White. FOTO
Jim Carrey lirohet nga akuzat për vdekjen e ish të dashurës së tij  pasi avokatët provuan se ajo ishte përpjekur ta shantazhonte me rezultate false të STD. (STD ndryshe është Sexually Transmitt...
John Heard: Aktori i famshëm i filmit ‘Vetëm në shtëpi’ vdiq në moshën 71 vjeç.
Aktori John Heard, i mirënjohur për rolin e tij në filmin "I vetëm në shtëpi" vdiq në moshën 71 vjeç. Heard u gjet i vdekur të Premten në dhomën e tij të hotelit Palo Alto, në Kaliforni, sipas ...
Sir John Hurt: Aktori fitues i Bafta vdes në moshën 77 vjeç
(FOTO: Sir John Hurt, fitues i çmimit Bafta)/ Aktori veteran Sir John Hurt ka vdekur në moshën 77 vjeç,  tha agjenti i tij. Stari fitues i çmimit Bafta, i njohur për rolet si Njeriu Alien dh...
Marion Cotillard konfirmon se është shtatzanë dhe mohon çdo marrëdhënie me Brad Pitt
Me një goditje prej boksieri, Marion Cotillard poston në faqen e saj në Instagram një lajm për jetën e re që mban në bark dhe sulmon shtypin. Në faqen e Marion Cotillard në Instagram sot në mën...