Nga: Emily Wang,Glamour/  Surprize! Rezulton se Barbara Bush u martua në një dasmë të vogël sekrete ne bregdet gjatë fundjavës. Sipas një raporti nga People ish-Vajza e Parë dhe i fejuari i saj...