Etiketa: astiri

Dhuna e ‘Astirit’ mbi punonjësit e IKMT: 9 persona procedohen penalisht
Një grup personash, kanë goditur dje me gurë e sende të forta punonjësit e IKMT-së dhe punonjësit e Policisë, të cilët ishin duke bërë njoftimin e bizneseve që preken nga projekti i rrugës në zonë...
Basha dhe disa deputetë të tjerë të PD ngrakohen me barrë penale.
Policia e Tiranës ka proceduar penalisht kreun e PD, Lulzim Basha si dhe disa deputetë të tjerë të opozitës për protestën tek Unaza e Re në datën 23 nëntor. Mësohet se përveç kreut të PD, Lulzi...