Etiketa: beriha

Loja Rama-Vuçiç për ndarjen e Kosovës është lojë me zjarrin në Ballkan!
Nga: Dr. Prof. Sali Berisha/ Edi Rama mbështet projektin antikombëtar te Vuçiçit për ndarjen e Kosovës! Te dashur miq, burime diplomatike bejne me dije se projekti serb per ndarjen e ne ne kuadr...
Berisha në Kuvend akuzon: Kush i fut në xhep paratë e buxhetit përmes biznesmenit Klodian Zoto?!
Ish kryeministri Sali Berisha ka folur për disa koncesione korruptive, që janë dhënë me ‘bekimin’ e kryeministrit Edi Rama dhe ministrin e Financave Arben Ahmetaj. Të dy kanë marrë para nën dor...
E papritur: Zonja e Parë, Kryemadhi, çmon Berishën dhe i bën ‘bllok’ Ramës.
Zonja M onika Kryemadhi, gruaja e Ilir Metës dhe pas dy muaj 'Zonjë e Parë' e vendit, sonte e ftuar në programin televiziv “Xing me Ermalin”, ka treguar se politikani për të cilin ka më shumë resp...