Etiketa: femija

Sa e rëndë edhe e dhimbshme ngjarja në Fier: Vëllai 10 vjeç vret vëllain 13.
Sa pak detaje dihen deri tani, aq sa askush nuk do të donte të dinte më shumë. Gjithçka është e dhimbshme. Thjesht, fëmija 10 vjeç është zemëruar me vëllain e tij 13 vjeç dhe e ka goditur me thikë...
Bulqizë: Fëmija 3 vjeç rrëshqet në pllakat e shtëpisë; dërgohet urgjent me helikopter në Tiranë
(FOTO: Fusha e Bulqizë ku u ul helikopteri për të marrë fëmijën e dëmtuar)/ Në një banesë në Bulqizë të Dibrës sot në mëngjes ka ndodhur një aksident i rëndë: Fëmija tre vjeç ka rënë në pllakat...
BABAI I TMERRSHËM HEDH NGA ÇATIA FËMIJËN E TIJ SI PROTESTË NDAJ POLICISË (Foto)
Në media online po qarkullojnë fotot ku tregohet një baba që kap nga këmbët fëmijën e  tij të vogël, dhe që nga çatia e shtëpisë së tij e hedh poshtë. Për fat të mirë, policët që kishin rrethuar s...
E tmerrshme, por e vërtetë/ Xhaxhai var nipin 4 vjeç në pemë, merr edhe ‘ndere’, nga kushërira…
Një burrë 29 vjeç nga fshati Dragostun i Librazhdit ka gjetur mënyrën për t’u hakmarrë me fatin e tij si i divorcuar, duke torturuar nipin 4 vjeç. Fati Methasa, 29 vjeç ka publikuar në Facebook-un...