Etiketa: patozi

Bashës ia dhuruan PD-në, ai tani e ndan me vjehrrin dhe kunatin
Nga: Astrit Patozi/ “Basha është sëmundja e PD-së. Edhe Berisha kur humbi iku, ndërsa ky bën garë farsë. Atij ia dhuruan partinë, e vodhi me marrëveshjen me Ramën dhe tani po ndan me vjehrrin d...
NJË FITORE ÇLIRUESE PËR KAVAJËN
Nga Astrit Patozi/ Urimet më të mira Isa Sakja! Një rikthim i vuajtur, por çlirues dhe i mezipritur tek fisnikeria dhe vlerat e marra peng prej vitesh te Kavajës. Fitore e bukur për qytet...
Patozi përplaset me Ramën jashtë Kuvendit: ‘Ti ike nga PD kur … Top Channel’.
Deputeti i PD-së, Astrit Patozi është përplasur sot me kryeministrin Rama pas seancës së jashtëzakonshme në Parlament, ku u votuan listat e emërimeve të anëtarëve të komisioneve të Vetingut. Pa...
Patozi flet pas seancës parlamentare: Basha këtu më gjeti dhe këtu do më lërë …
  Astrit Patozi sot ka folur për herë të parë publikisht për faktin që nuk është i pranishëm në listat e PD-së për deputet. I pyetur nga gazetarët për zgjedhjen e tij për të qenë i pranishë...
KOSOVA VOTOI OPOZITËN PA MASKË
Nga: Astrit Patozi/ Kosova votoi dje në mënyrë të qetë dhe të qytetëruar, duke na dhënë një leksion të mirë demokracie, 2 javë para se të mbahen zgjedhjet tona. Duke e konsideruar këtë si një s...
Një bejte, dy gishta dhe një veladon e nxjerrin Ramën tutje… Po ne që i shkojmë pas?!
Nga Astrit Patozi/ Megjithëse nuk e fsheh se më pëlqen humori dhe ata që e përdorin mirë batutën në ligjërimin politik, nuk mund të rri pa e thënë se ka një gjë të madhe që nuk shkon në këtë fushat...
PD është shpirt i krijuar për të fituar. Vendi i dytë quhet humbje.
  Nga Astrit Patozi Ka një shqetësim jo të vogël tek njerëzit që janë mësuar prej 26 vjetësh me shenjat e forta dalluese të Partisë Demokratike, të cilat nuk po i gjejnë kësaj radhe në fush...
Të mos e besojmë legjendën se ‘PD+PS do të qeverisin së bashku’
  Nga: Astrit Patozi/ Tani që mori fund ankthi i plotësimit të listës së PD dhe fushata mund të konsiderohet në kulmin e saj, po bëhen përherë e më të shpeshta lajmet që vijnë nga terreni s...
Patozi dhe Bregu kundër propozimit ‘për shkarkimin e Bashës’.
Dy deputetë të partisë Demokratike, edhe këta oponentë të kryetarit të PD Basha, kanë deklaruar se ‘nuk janë për dorëheqjen e kryetarit Basha’. Deputetët Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi, bëjnë...
KUSH PO NA E RRIT ÇMIMIN E KAFES?!
Nga Astrit patozi/ U bene ca dite qe kafja nuk na kushton me 100 leke, por ndoshta 100 fish me tepër, me këdo qe ta pimë. Këtë po mendoja tani kur u ktheva ne shtepi dhe pashe ne media aq shume...
Faqja 11 prej 12« E para...89101112