Etiketa: pronat

Pronat e Himarës në përqafjen e Kreshnikut me Lulin
Nga Enkel Demi/ Nikollaq Neranxi kishte paguar dikë t’i shkruante një parullë dhe së bashku me punëtorë të kompanisë së tij marshoi në bulevard. Nikollaqi ecte përpara si udhëheqës, punëtoria nga p...
Në Tiranë ndjehet frymë e “ikjes” pas dështimit të të majtës në Europë
Nga Veritas.com.al/ Nuk ka si shpjegohet ndryshe veprimtaria e administratës e ditës së sotme, veç një ditë pas humbjes së kryeministrit të Italisë, leftist, Matteo Renzi. Po mblidhen të gjithë...
Partia Republikane kthehet te kauza e vjetër e pronave
Kryetari i Partise Republikane Fatmir Mediu, gjatë një konference për mediat, tha sot se denoncon “situatën alarmante” dhe dhunën qeveritare, sipas tij që po ushtrohet mbi pronarët në bregdetin e ...