Etiketa: roskovec

Rama: Shoku im Luli më ka dalë duarsh
Kryeministri Rama nga Roskoveci ka bërë batuta me banorët atje për Lulzim Bashën. “Shoku im Luli më ka dalë duarsh dhe që kur ka dalë nga unë po shkon poshtë e më poshtë. U desh të vinte Meta q...
Opozita i zë rrugën kryeministrit Rama me goma të djegura në Roskovec
Dhjetëra militantë të Partisë Demokratike kanë bllokuar hyrjen kryesore të Roskovecit në kohën kur do të kalonte  kryeministri Edi Rama që do të inspektojë investimet e kryera në këtë bashki dhe t...