Etiketa: salianji

Ish deputeti Demokrat, Salianji, merret ‘i pandehur’ për ‘kallëzim të rremë’.
Prokuroria e Tiranës e ka marr të pandehur ish-deputetin e Partisë Demokratike për akuzën e “kallëzimit të rremë”. Më herët deputeti ka sqaruar në prokurori se, për audio-përgjimin “Babale-Xhaf...
Ish- deputeti Salianji mohon gjysmë- vëllain, i dënuar në Itali
Ish-deputeti i PD Ervin Salianji ka mohuar dje live në emisionin Opinion vëllain e tij nga nëna. Ai ka debatuar me gazetarin Lorenc Vangjeli, i cili e pyeti a kishte Ervini një vëlla të dënuar ...
Grida Duma, ish deputete e PD, divorcohet nga burri; shkaku thuhet afera me me kolegun Salianji
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qenë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën...
Deputeti Salianji vihet nën hetim. Pritet dorëzimi i imunitetit parlamentar.
Prokuroria e Krimeve të Rënda njofton se se do të marë në hetim deputetin e Partisë Demokratike, Ervin Salianji për kallëzim të rremë. ' Deputeti është thirrur për t’u pyetur si person në hetim në...