Etiketa: timoni

Nisi të ndjehet pesha e timonit
Koment nga Veritas/ Timoni u kthye në një lloj ‘logoje’ të qeverisë menjëherë pasi kryeministri Rama e kërkoi “të gjithin për vete” gjatë fushatës elektorale që u mbyll në 25 qershor. ‘Timoni’ për ...
“Perëndoi timoni dhe bandat!”. Ilir Meta i përgjigjet Ramës
  Kryetari i Kuvendit dhe Presidenti i vendit ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se PS sipas të gjitha gjasave do ta ketë timonin e vetme. “Timoni perendoi bashke me bandat...