Etiketa: aksident

Autobusi me targa polake del nga rruga pranë Zagrebit, 11 veta të vdekur në vend.
Një autobus me targa polake është përfshirë në një aksident të rëndë në autostradën A4 Zagreb-Goriçan mëngjesin e së shtunës. Të paktën 11 persona vdiqën në vend dhe 34 persona u plagosën, krye...
Aksident rrugor/ 2 turistë polakë humbin jetën në Shkodër.
2 turistë polakë kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur mesditën e sotme në Kryebushat të Shkodrës. Waldemar MakoWski, 45-vjeç, dhe Marta MakoWska 42 vjeçare, të cilët ...
Aksident tragjik në aksin Milot-Rubik, humb jetën fëmija 3-vjeçar dhe babai i tij
Një fëmijë 3 vjeç dhe i ati i identifikuar si Shkurt Prenga, rreth 30 vjec ndërruan jetë si pasojë e një aksidenti rrugor në segmentin Milot-Rrëshen. Ngjarja ndodhi rreth orës 16 e 30 minuta të së...
Aksident fatal në Rrogozhinë, humb jetën 66-vjeçari
Një qytetar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik, paraditen e 7 dhjetorit, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”. Sipas njoftimit zyrtar, mjeti me drejtues shtetasin R. H., ...
Tragjedia në Bullgari: ‘Për disa euro më shumë shtojnë sedilje, në këtë rast shtuan viktimat!’.
Detaje të reja për aksidentin tragjik në Bullgari dhe pikëpyetje të shumta ka ngritur gazetarja Migena Gorenca për Report Tv, lidhur me sigurinë që ka ofruar shoqëria e transportit “Besa Trans” me...
Aksident tragjik me 46 viktima në Bullgari – 45 ishin shqiptarë të RMV-së
Të paktën 46 persona kanë vdekur, 45 prej tyre shqiptarë nga Maqedonia e Veriut, pasi një autobus u përfshi nga flakët në orët e para të 23 nëntorit. Sipas autoriteteve bullgare, ky incident nd...
2 të vdekur nga aksidenti me makina që herët në mëngjes te 21 Dhjetori në Tiranë
Një aksident i rëndë i ka marrë jetën dy personave në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e “21 dhjetorit”, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Sipas policisë nga aksidenti ka...
Aksident automobilistik me pasojë një të vdekur në Tiranë
(Foto arkiv) Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur mesditën e së mërkurës në Tiranë. Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në orën 12:00, në “Misto Mame” Kombinat, ku ...
Aksident në rrugën dytësore Tiranë-Durrës. Viktima një grua 66-vjeçare.
Aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 66-vjeçareje ka ndodhur ditën e sotme në rrugën dytësore Tiranë-Durrës.  Makina drejtohej nga një shtetas maqedonas. Gruaja nuk ka mundur të përballoj...
Shoferi pëson infarkt, makina përfundon në kanal, humbin jetën dy persona në Marinëz të Fierit
  Një aksident i rëndë me dy viktima është regjistruar mesditën e kësaj të diele në Marinëz të Fierit. Viktimat janë Shkëlqim Beqaj dhe Elior Lagjaj. Dyshohet se drejtuesi i automjetit pës...
Faqja 1 prej 1212345...10...E fundit »