Shqipëria arrin 500 mijë vaksinime antiCOVID, 29 ditë para afatit! Rama: U kry, vazhdojmë pa u ndalur drejt objektivit 1 milion
Shqipëria arrin objektivin e 500.000 vaksinimeve anti COVID, 29 ditë para afatit. Objektivi i vendosur nga qeveria dhe ministria e Shëndetësisë ka...
“Defender 21”/Nis sot stërvitja më e madhe ushtarake në Ballkanin Perëndimor, mbërrin në Durrës anija e SHBA-së
Stërvitja më e madhe ushtarake në Ballkanin Perëndimor ka nisur sot me mbërritjen e anijes “Bob Hope”.  Ambasadorja amerikane Yuri Kim, në kuad...
Një grua në krye të bandës paramilitare të PD-së, disa fakte rreth strukturës së paligjshme që nga krijimi.
  Nga Adriatik Dosti/ Detaje të tjera dalin në pah rreth strukturës së paligjshme të armatosur paramilitare të Partisë Demokratike, par...
Policia nxjerr bllof Gazment Bardhin: Në makin ML të zezë, nuk janë gjetur “sende të kundërligjshme”; asnjë nga 10 ish-policët e PD nuk është nga Elbasani.
Policia e Shtetit nxjerr bllof Sekretarin e Përgjithshëm të PD Gazment Bardhi, i cili dje deklaroi se në makinën tip Mercedes Benz ML që u ndalua ...
Vrasja politike në Elbasan/ Ardi Veliu jep detaje: Ja autorët, ja akuzat e rënda dhe ja skema e ngjarjes.
Drejtori i policisë Ardi Veliu ka dhënë detaje për ngjarjen që tronditi Elbasanin.  Më datë 21.04.2021, rreth orës 14:00, në lagjen “5 Maji”, E...
Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga frugoni i PD-së me automatik dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota
Një ngjarje e rëndë është regjistruar vetëm pak ditë para zgjedhjeve të 25 prillit. Pjerin Xhuvani ka mbetur i vrarë në Elbasan pasi është qëlluar...
Rama: Ngjarja në Kavajë s’ka motiv politik, autori është militant i PD! Lulëzim bëhu burrë
Kryeministri Edi Rama reagon përsëri për ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kavajë, ku mbeti i plagosur brenda zyrave të PD sekretari Bledar...
Të shtëna me armë brenda zyrës elektorale të PD në Kavajë, plagoset një person. Ja kush është autori
Një person ka mbetur i plagosur brenda një zyre elektorale të PD-së në Kavajë. Drejt shtetasit Bledi Oshtuni është qëlluar me armë zjarri dhe...
Live të tre njëkohësisht në Facebook, Rama 15 herë audiencë më të lartë se Meta dhe 8 herë më të lartë se Basha
Kur duhen më pak se 10 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit, beteja bëhet jo vetëm në terren por edhe në media. Kryeministri Rama, kryedemokrati Basha ...
Mamurras/ Plagosen me armë zjarri dy punonjës policie dhe një qytetar.
Dy punonjës policie janë plagosur me armë zjarri në Mamurras. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak momente më parë.  Burime për Top Channel bëjnë me ...
Faqja 1 prej 13912345...102030...E fundit »