Demokratët i kërkojnë dorëheqjen, Basha u përgjigjet për herë të parë përmes Report Tv: Beteja do të vazhdojë deri në fitore
Që prej nisjes së “luftës brenda PD-së”, Lulzim Basha iu është përgjigjur për herë të parë, shkurt dhe qartë të gjithë kritikëve dhe kërkesës së tyr...
Duka uron Ramën për fitoren: Gabimet e Bashës na kushtuan shumë
Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka reaguar pas rezultatit në këto zgjedhje, ku ai nuk mundi të marrë një mandat deputeti në Qa...
Duka ndaj Bashës: “Nëse humbësi nuk ka forcën morale t’i japë dorën fituesit është i dënuar të humbasë përsëri”.
Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka i cili ka kandiduar si deputet nën siglën e PD, në qarkun e Durrësit. Duka renditej i dyti ...
”E kemi amanet nga Berisha”/ Stresi: Ta harroni dorëheqjen e Bashës
Pas fitores së mandatit të tretë nga Partia Socialiste, shumë mbështetës së Partisë Demokratike kanë kërkuar largimin e kreut të kësaj partie, Lul...
Sali Berisha thotë se 25 prilli është ‘ditë e zezë’ në historinë e demokracisë në Shqipëri!
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për herë të parë pasi PD-ja humbi zgjedhjet e 25 prillit. NGA MESAZHI I BERISHËS: 25 prilli, dite e z...
Patozi: Mirënjohje dhe respekt për të gjithë ata, që përfaqësuan dhe votuan Bindjen Demokratike
Nga: Astrit Patozi/ Populli nuk gabon asnjëherë, kur voton. Kjo aksiomë vlen për të gjitha zgjedhjet. Dhe asgjë nuk mund ta justifikojë mosarri...
“Tako Monikën”/ Pazaret e LSI për blerjen e votës, përgjimet: Andej nga 3-shi bëhet nami, për 5 minuta merr 60 mijë lekë
Në një video ekskluzive në Breaking në Top News shihet me zë e figurë se si kandidati i LSI Etjon Joka blen votat në Tiranë  Por jo vetëm kaq...
Rama: Ngjarja në Kavajë s’ka motiv politik, autori është militant i PD! Lulëzim bëhu burrë
Kryeministri Edi Rama reagon përsëri për ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kavajë, ku mbeti i plagosur brenda zyrave të PD sekretari Bledar...
KAVAJA KA DITUR TA PËRQAFOJË GJITHMONË E PARA NDRYSHIMIN
Nga: Astrit Patozi Tre partitë kryesore, që sundojnë prej dekadash Shqipërinë, janë "kujdesur" që në listat e tyre të mos ketë asnjë përfaq...
Miliona Euro Pasuri/ Zbulohet vila luksoze e deputetes së PD, “OFL” duhet…
Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka në pronësi një supervilë, në një nga resortet më të shtrenjta. Fjala është për një vilë dy katëshe në komplek...
Faqja 1 prej 2312345...1020...E fundit »