Sean Hannity: Pse Demokratët e Amerikës po shtyjnë disidencën?
Sean Hannity tha në "Hannity" se Demokratët po shtypin disidencen nën maskën e "unitetit" ndërsa ata përgatiten të marrin frenat e qeverisë të Mër...
Donald Trump planifikon ceremoninë e lamtumirës para inaugurimit të Joe Biden
-Sipas raporteve, Presidenti Donald Trump ka në plan të largohet nga Uashingtoni, D.C., pas një ceremonie lamtumire në mëngjes të ditës së ceremon...
Maher këmbëngul se Trump do të kandidojë përsëri.
Maher paralajmëroi se ndjekja e fajësimit në administratën e re të Biden do të ishte 'e tmerrshme' Nga Joseph A. Wulfsohn | Fox News  ...
Newt Gingrich: Forcat mashtruese anti-Trump gabojnë që parashikojnë një luftë civile Republikane
-Çdo tension brenda Partisë Republikane shpejt do të zëvendësohet nga zemërimi ndaj Demokratëve të krahut të majtë- Shkrimtarë të ndryshëm të k...
A Duhet të kërkojmë impeachment për Barak Obamën?/ Graham
Sepse për 24 orë, ai asnjëherë nuk luajti as gishtin për të ndihmuar ata njerëz nën rrethim në Bengazi?’   JEFF POOR Të mërkurën në ...
76% e Republikanëve ka pak të ngjarë të votojnë më për ligjvënësit e tyre që votuan pro impeachmentit/ Sondazhi
Shumica dërrmuese e mbështetësve të Trump dhe Republikanëve në shtetet e fushës së betejës ka më pak të ngjarë të votojnë për një anëtar të Kongre...
Gjyqi i Trump mund të pengojë axhendën e Biden që në ditët e para të presidencës
-Biden u kërkoi senatorëve që 'të ndanin' kohën midis gjyqit Trump dhe çështjeve të tjera 'urgjente' të kombit. Gjyqi i Senatit për Presidentin...
Dy të tretat e Republikanëve të gatshëm të votojnë për Trump në primaret e GOP 2024/ Nolte
  JOHN NOLTE Tani kemi dy sondazhe që tregojnë se fushata aktuale e iluminimit të mediave fake nuk po funksionon. Që nga sot, Rasmussen...
Një grua akuzohet për skemën masive të vjedhjes së votave në Teksas
  JOHN BINDER Një grua në San Antonio, Teksas, u arrestua dhe u akuzua për  operimin e një skeme masive të vjedhjes së votave pasi pamj...
Matt Rosendale dhe Andy Biggs bëjnë thirrje që Liz Cheney të shkarkohet pasi mbështeti Demokratët për shkarkimin e Trump
  Kryetari i Grupit të Grupit të Dhomës së Lirisë Andy Biggs (R-AZ) dhe Rep. Matt Rosendale (R-MT) kërkuan rrëzimin e Rep. Liz Cheney (R-W...