Shefat e Marshimit të Grave në Washington janë të lidhur me grupet terroriste Islamike.
(Salah Sarsour (majtas) me Linda Sarsour (djathtas) në konventën e  MAS-ICNA- marrë nga Facebook)/ Linda Sarsour, një nga organizatoret e Marsh...
Rreth 31 milionë shikues ndoqën “ live” në televizion Inaugurimin e presidentit Trump.
  Afërssisht 31 milion shikues panë live në televizion Inaugurimin e presidentit Donals Trump, shifër që është më e ulët se numri i shikuesve ...
PSE MAJTISTËT E DO TA KTHENIN NË DHUNË DITËN E IANUGURIMIT TË TRUMP? Video
  -'Asnjë nga këta para administratës Obama nuk i shkoi në mendje që të kryejë ose të inkurajojë të tilla sjellje’-   Një ditë ...
BETOHET TRUMP: ‘NË ÇDO FRYMËMARRJE DO TË LUFTOJ PËR JU. GJITHÇKA FILLON SOT!’ (FOTO)
  Në fjalimin e tij inaugurues si President i 45, Donald Trump ka shpërndarë një elegji për Amerikanët që ndjehen të harruar nga qeveria e...
SOT DITE E MADHE PER AMERIKEN. INAUGUROHET PRESIDENTI TRUMP
https://youtu.be/tmRJ0CELkdI
Inaugurimi i presidentit Trump/ Live
https://youtu.be/y60wDzZt8yg
“UNË, DONALD TRUMP BETOHEM!…”. FORMULA E BETIMIT
“Unë Donald J. Trump, solemnisht betohem se do të kryej detyrën e Presidentit të Shteteve të Bashkuara me besnikëri, dhe do të jap më të mirën tim...
I vetmi që mungon sot është Bush i Madh.
  (FOTO: Bush dhe Barbara)/ Në ceremoninë për Inaugurimin e presidentit Trump  do të marrin pjesë ish-presidentë dhe Zonjat e Para, përfshi...
​Obama pret Trumpin, Melania një dhuratë për Michele
(FOTO: Nga takimi i Donald Trump me Barack Omaba, sot në Shtëpinë e Bardhë)/ Donald Trump që në më pak se dy orë do të betohet si president i 4...
Project VERITAS zbulon planet që kanë bërë për të përçarë ceremoninë e Inaugurimit të Trump.
Project Veritas i James O’Keefe, të Martën publikoi videon e dytë ku përfshihet një diskutim i fshehtë me shumë individë që shpjegojnë planet e ty...