Etiketa: besart-kadia

Ish-këshilltari i Bashës: Fatkeqësi për vendin nëse zbatohet programi i PD-së
KOMENT/ Besart Kadia, ish-këshilltari i kryedemokratit Lulzim Basha,  i cili aktualisht është zv.ministër i Financave, ka reaguar në lidhje me programin ekonomik që Partia Demokratike ka prezantua...
Besart Kadia,i PD, emërohet zv.ministër i Ekonomisë dhe Financave
Eksperti i Ekonomis, ish-sekretar në Partinë Demokratike, Besart Kadia është emëruar  në postin e zv.ministrit të Financave dhe Ekonomisë. Besart Kadia ka mbaruar studimet bachelor dhe master p...