Etiketa: blic

Blic e Beogradit: Putin është gati të njohë Kosovën
Putin është gati të njohë Kosovën! Kështu shkruan gazeta “Blic” e Beogradit, që paralajmëron ftohjen e marrëdhënieve mes Serbisë dhe Moskës. “Rusia e ka shfrytëzuar gjithmonë Serbinë si trampol...
Gazeta Blic e Beogradit zbulon projektin e përbashkët Vuçiç- Rama
Gazeta e vjetër beogradase “Blic”, përmes një shkrimi të saj, ka zbuluar planin e “miqësisë së afërt” mes kryeministrit serb Vuçiç dhe kryeministrit shqiptar Rama. Sipas saj, nuk është adrenalina ...