Etiketa: darka

Më shumë foto nga darka private e Dua Lipës me familjen Rama dhe Veliaj në Pallatin e Brigadave
Një galeri fotosh në Instagramin e Dukagjin Lipës, babait të Duas shfaqet darka ku duken të pranishëm, kryeministri Rama me bashkëshorten e tij Linda, vajza Rea, ndërsa Veliaj me bashkëshorten Ajo...
Meta flet për darkën: Me Ramën folëm për Drejtësinë.
Duke folur për gazetarët nga Kryesia e Kuvendit, Meta u shpreh se në darkën me Edi Ramën biseduan për reformën në drejtësi. Sipas Metës, darka e mbrëmshme ishte planifikuar më herët, ndërsa i h...
Në darkë: Meta kërkon dorëheqjen e Ramës; prishet darka!
Sipas “Koha Jonë”/ Një burim shumë i rezervuar kryeministror, pjesëtar i shërbimit darkor, tregon se darka e mbrëmshme mes Edi Ramës dhe Ilir Metës ka përfunduar siç filloi, e  pa ngrënë! Që në...