Etiketa: gjilan

Prokuroria hedh poshtë një version të ri që po qarkullon rreth vrasjeve të sotme në Gjilan
Pasditen e sotme ka ndodhur një vrasje e katërfishtë dhe një vetëvrasje në Gjilan. Prokuroria ka deklaruar se zyrtarja policore Valdete Bllaca ka vrarë prindërit dhe dy vëllezërit e saj. Fqinjë të...
Zyrtarja e policisë vrau prindërit, dy vëllezërit dhe pastaj veten. Ngjarja ndodhi sot në Gjilan
  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në qytetin e Gjilanit në Kosovë, ku një police ka qëlluar me armë dy prindërit, dy vëllezërit dhe më pas veten e saj. Autorja e k...
Arrestohet personi që nuk i ofroi ndihmë të moshuarit që po jepte shpirt në rrugë. VIDEO
Policia e Gjilanit në Kosovë ka njoftuar sot se ka arrestuar njërin nga personat që ‘nuk ka çarë kokën’ për një njeri që po vdiste në rrugë; dhe ka kaluar pa treguar kujdesin më të vogël. Madje...