Etiketa: grabitja

Në filmin e fundit, gjenden hajdutët, por nuk gjenden paratë!
Nga Sali Berisha/ Në mediat e vendit policia përsërit historitë famoze të Julian Sinanit apo Gjutajve dhe Brukave! Suksesi i radhës është se tenxheres i bëhen fasulet kartmonedha!!! Del në s...
I pesti në grabitjen e Bankës ishte një profesionist i provuar me Bankat në Greqi
  (FOTO: I dyshuari i pestë, Admir Murataj)/ Informacionet nga Policia se mbrëmë po “gjuante” nga toka dhe nga ajri për të zbuluar dy personat e tjerë të përfshirë në grabitjen e Bankës...
SHKURT: Kapen 4 nga 6 grabitësit e Rinasit. VIDEO
Sipas njoftimeve të para që dalin nga mbledhja urgjente me shefat e Policisë në Ministrinë e Rendit, deri tani janë kapur 4 nga 6 anëtarët e grupit që grabiti 3.2 milione euro teksa transportohesh...
Operacioni Blic i Policisë në Vorë- Prezë sjell edhe pesë në pranga.
  (FOTO: Drejtori i Policisë Tiranë, Ervin Hodaj)/ -Pritet konferencë shtypi e Drejtorit të Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj-  Operacioni i shpejtë, i quajtur Blic, i Policisë së Sht...
Dy persona kanë pranuar se janë pjesë e grupit që grabiti ‘Bankën’ në rrugën e Rinasit.
Njoftimet konfidenciale nga Policia bëjnë me dije se dy personat e arrestuar si të dyshuar për vjedhjen e vbalutës së Bankës së nivelit të dytë BKT, në rrugën e Rinasit, kanë pranuar autorësinë. ...
Njëri nga “bashkëpunëtorët” e grabitjes në Rinas, bie në duar të Policisë
Disa burime policore thonë se personi që tashmë dyshohet si pjesëmarrës në grabitjen e valutës së Bankës BKT në rrugine  Rinasit pak ditë më parë, ka tre ditë që ndodhet në duar të policisë. Polic...
Dje mungoi edhe qytetari digital! SARKAZEM
Nga Ylli Dylgjeri/ U grabit një furgon që transportonte paratë e bankës drejt Rinasit dhe infomacion për rendin ishte minimal. Siç u pa, në vëndngjarje nuk mungonin kalimtaret e rastësishëm,...