Etiketa: grammys

Grammys: Pop Star vjen me kostumin e ‘MAGA’, këngëtarja Joy Villa e veshur me fustanin ‘Build the Wall’. FOTO
Në ceremoninë e vitit 2019 ‘Grammy Awards’, një çift ka mbërritur me veshje që thërrasin rreth mbështetjes së tyre ndaj Donald Trump, mes detit të njerëzve të famshëm të Hollivudit dhe liberalëve ...
FOTO: Yjet e stilimit për Grammys 2018: Rita Ora, Lady Gaga dhe Miley Cyrus fitojnë në tapetin e kuq.
Rita Ora, Lady Gaga dhe Miley Cyrus u ngjitën në krye të listës për veshjet më të mira në Grammys të këtij viti. Yjet e stilimit arritën që të gjithë sytë e të pranishmëve të drejtohen tek ato ...
Best Beauty at the 2016 Grammys (photos)
    Nga Misela Patrioti  ...
Rihanna anullon performancen e saj ne Grammys
Nga Misela Patrioti Rihanna u detyrua të anulojë performancën e saj Grammys në orën njëmbëdhjetë, pasi u sëmurë. Mjeket e urdhëruan atë për të pushuar për të paktën 48 orë. Pasi nese ajo do ...