Etiketa: jahti

Ku është kapiteni i jahtit që u gjet në Shëngjin?! Gruaja bën apel për ndihmë.
Tashmë disa ditë nga gjetja e një jahti të braktisur në Detin Adriatik dhe dokumenteve të kapitenit Sezgin Yavuz, ende nuk është gjetur asnjë gjurmë mbi vendndodhjen e shtetasit turk, raporton Ana...
Misteri i pronarit turk të jahtit, kërkohet informacion nga Turqia dhe Mali i Zi
Prej disa ditësh vetëm jahti luksoz i biznesmenit turk ka mbetur si dëshmi e një misteri ose tragjedie disa milje larg tokës shqiptare, pronari nuk është parë më. Zhdukja e biznesmenit turk, Se...
Jahti i Saimirit rrinte në kalatën ‘Zero’, shkruan dëshmitari.
Një dëshmitar i shkruan ish- kreyminsitrit Berisha, duke denoncuar edhe një herë jahtin shumë të shtrenjtë në pronësi të ish- ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, tani nën hetim. Ja edhe post...