Etiketa: kaba

Në Kosovë me Mr. ‘X’ ndodhi si me Gylenistët
  Nga Dritan Kaba: Policia e Kosoves, pas krimit me 6 shtatasit turq qe i ekstradoi pa vendim gjykate, ndalon edhe dy shtetas shqiptare pa urdhër ndalimi apo vendim gjykate! Në një komun...
ANA TJETËR E VJEDHJES E PROKURORISË SË DURRËSIT
  Nga: Dritan Kaba/ Vjedhja e Prokurorisë ne Durrës na dha shprese! Paska edhe prokurore qe nuk blihen! I tille qenka Afrim Shehu. Nuk e njoh fare, për here te pare e dëgjoj emrin ...
Rama nuk ka faj
  Nga: Dritan Kaba/ Tashmë, bishtnimi i Kryeministrit në përballjen me gazetaren Ambrozia Meta, ka pushtuar rrjetet sociale. Shumë gazetarë, si të çliruar nga një makth, që i kishte zënë pr...
Trajsën me vete….*
  Nga Dritan Kaba. Sot u dha një lajm i madh! Kush e mban mend kohen e trajseve qe mbanin me vete për te bere pazar dikur? Me shume mundim e arritëm serish kësaj dite! Lajmin e gëz...
E KA FAJIN TRAKTORISTI RAMA!
  Nga: Dritan Kaba/ Shkarkon përgjegjësit e zyrave te punësimit, ky është bere për te qeshur e qare! E ka fajin padituria jote ne ekonomi dhe dhënia e buxhetit nëpërmjet PPP tre katër oligar...
KPK apo KKK (Ku Klux Klan)?
  Nga: Dritan Kaba/ Pas Fatos Lulos, KPK (për mua është kthyer në KKK ose Ku Klux Klan) do të shkarkojne edhe prokuroren Nikëhasani. Per Fatos Lulon kam thene edhe here tjeter, i bente n...
Kështu na i do Rilindja djemtë…
Nga: Dritan Kaba/ I shihni ngjyrat e Rilindjes ne këtë fytyre te pafajshme te këtij djali?! Kështu i do Rilindja t’i transformoje djemtë tanë. Për këtë kujtoni foton-skandal te Liderit Global...
OLIGARKIA NË PROTESTË?!
Nga: Dritan Kaba/Fb Ndodh vetëm në Shqipëri. Marrshim proteste nga oligarkët. Po protestojnë për të drejtat e tyre!!!Nuk i mbushin koncensionet e dhëna nga shërbëtori i tyre, që paguhen nga tak...
Ata ishin dy …
Nga: Dritan Kaba Janë tre, se edhe vota e pavlefshme ishte nisur për Ruçin por ktheu mendje në fund, duke i vënë vizë gjithë fletës, pasi i kishte vënë njëherë kryqin tek kutia. Sipas disa infor...
GJENIALITET DHE FANTAZI NGA DURRESI ME MAKINA FLUTURUESE…
Nga: Dritan Kaba/ Fb Këtë nuk e kisha pare. Ngela i mahnitur dhe surprizuar nga gjenialiteti dhe largpamësia e Gjushit. Kjo pamje është nga plazhi i Durrësit. Ishte ngushtuar rruga !!!! ...
Faqja 1 prej 212