Etiketa: laci

Shpallet gjendja e jashtëzakonshme edhe në Laç/ Rama: Të gjithë në hotele, nga sot nuk do të ketë më asnjë çadër
  Edhe Laçi do të futet në territorin ku është shpallur gjendje e jashtëzakonshme. Këtë e konfirmoi kryeministri Edi Rama në mbledhjen e sotme të qeverisë. “Edhe Laçi do të futet në territo...
Nisin përmbytjet dhe bllokimi i porteve; dallgët e detit 8 ballë. Moti provon për herë të dytë.
Durrësi dhe Vlora janë përfshirë nga moti i keq këtë mëngjes. Era e fortë ka sjellë pezullimin e lundrimit deri të dielën. Në Vlorë tragetet janë me vonesë, ndërsa në Durrës kanë mbërritur në orar...