Etiketa: luli

Pse Monika dhe Luli nuk bëhen kurrë si Vjosa dhe Albini?
Nga: Kreshnik Spahiu/ Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka përshëndetur fitoren e Albin Kurtit dhe rezultatin mjaft të lartë të Vjosa Osmani...
FUNNY/ Deri në 15 nuk bëhet gjë, Luli….
Koment: Luli i ka çuar fjalë kryeministrit Rama, që nga Vlora, që kur të kthehet në Tiranë të ‘mos e gjej në kryeministri’. Mirë ia ka bërë, madje të marrë edhe ca hithër andej nga Myzeqeja gjatë ...
Jozefina Topalli: “A din me shpjegu kush, pse Luli bojkotoi parlamentin për 6 muaj?”
Si ish kryetare e kuvendit, Jozefina Topalli ka ngritur një pyetje që i drejtohet opozitës, por më së shumti drejtuesit të saj Lulzim Basha... pse opozita e bojkotoi parlamentin për gjysmë viti?!...