Etiketa: mancester

Presidenti Nishani ngushëllon për viktimat në Arenën e Mançesterit
Presidenti i Republikës, Bujar Nishani shpreh hidhërimin e thellë mbi viktimat e pafajshme dhe të plagosurit e shumtë të akteve të mbrëmshme terroriste në Arenën e Mançesterit në Britaninë e Madhe...
​Masakër në Manchester, 22 të vdekur dhe më shumë se 59 të plagosur. FOTO
(FOTO:  Mjekë dhe infermierë ndihmojnë kë munden në rrugë, sidomos ata me plagë më të rënda)/ Njëzetedy njerëz janë vrarë dhe më shumë se 59 të tjerë janë plagosur- sipas të dhënave deri më tan...