Etiketa: ministria-e-brendshme

Ja Njësia Elite që do të thërrmojë ‘të fortët’.
Tashmë është në ditët e fundit formatimi i Njësisë Elite që do të godasë ‘të fortët’ dhe do të garantojë lirinë e individit e mbarëvajtjen e shtetit. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, vizit...
Vrasja e truprojes së Ramës- e sajuar me gëzim. Lleshaj u bën thirrje mediave dhe publikut.
Pas publikimit të lajmit nga ish-kryeministri Sali Berisha se nga sulmi i militantëve të PD mbi eskortën e kryeministrit Edi Rama në Librazhd, ka ndërruar jetë një badigard dhe një tjetër ka mbetu...
Në 30 qershor mund të votojnë rreth 3.5 milionë zgjedhës. 1,309 persona- mbi 100 vjeç/ Ministria e Brendshme
Më 30 qershor të vitit që vjen Shqipëria voton për zgjedhjet vendore. Ministria e Brendshme ka publikuar sot ekstraktin e parë të listave zgjedhore. Nga të dhënat paraprake të gjeneruara nga Dr...
Operacioni u dekonspirua. Prokuroria humbi lidhjet në ora 10.30, e mërkurë. VIDEO
Prokuroria e Krimeve të Rënda nuk ka asnjë dyshim që operacioni për ndalimin e tre ish-drejtuesve të Policisë së Vlorës, të dyshuar si të implikuar në trafikun e narkotikëve me organizatën e Habil...
Ministria e Brendshme pranon ekzistencën dhe dështimin e operacionit për arrestimin e zyrtarëve të Policisë.
Ministria e Brendshme ka nxjerrë një njoftim për mediat për operacionin e dalë bllof. Sipas njoftimit të Xhafajt, një urdhër-ndalimi dhe një vendim gjykate për burg janë dorëzuar në SHÇBA nga prok...
URGJENT/ Në kasafortën e Ministrisë së Brendshme vidhen 28 dokumente tepër sekret
Nga: Sali Berisha/ Në kasafortën e ministrisë se brendshme Ardian Çipa dhe Saje qorri vjedhin dokumentet super sekrete! Komisari dixhital informon: -zhdukjen e 28 dokumenteve super sekret...
Rinovimi i zyrave të Ministrisë së Brendshme kushtoi 2.2 miliardë lekë, u inaugurua sot
  Përmes një ceremonie “gloifkuese” u inauguruan sot zyrat e reja dhe fasadat në Ministrinë e Brendshme, që kanë kushtuar mbi 2.2 miliard lekë. Në fjalën e tij, ministri Saimir Tahiri i pa...